Działka rolno-budowlana Tworkowa
Tworkowa, małopolskie
- 260 000 zł
- 6 264 m²
- 41,51 zł/m²
Maksymilian Stoc...
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Tworkowa
Tworkowa, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka rolno-budowlana Tworkowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
260 000 zł 6 264 m² 41,51 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 260 000 zł (41,51 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlano-rolna, 6 264 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia
- Źródło: biuro nieruchomości: KNC Nieruchomości Sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 2444/13924/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Tworkowa, Czchów, brzeski, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 62 arów w Tworkowej, gminie Czchów, powiecie brzeskim.
Na teren wydano Warunki Zabudowy(WZ) co umożliwia staranie się o pozwolenie pod inwestycję w budowę domu.
Na sprzedaż oferta dwóch sąsiadujących działek rolno-budowlanych o łącznej powierzchni ponad 62 arów, położonych w miejscowości Tworkowa, gmina Czchów, powiat brzeski. (...)